Augsta Emocionālā Intelekta kursi uzņēmumiem

 

 

Praktiskais Emocionālais Intelekts uzņēmumiem:

– Emocionālā Intelekta dažāda garuma mācības ir bijušas šādos uzņēmumos: Nordea, Statoil, Swedbank, Stora Enso u.c.
Treniņi notiek aktīvā, dzīvespriecīgā atmosfērā, lai cilvēkus iedvesmotu un cilvēki mācību procesā būtu maksimāli pozitīvi.
No 6h – 8h mācību programmas šādos jautājumos.

– Stresa mazināšana ilgtermiņā/īstermiņā
Par to kā neitralizēt stresu, palielināt pozitīvu sajūtu gan izaicinošos brīžos, ikdienišķās situācijās, gan arī ilgtermiņā dot vairāk pozitīvas sajūtas attiecībās, komunikācijā

– Komunikācijas pozitīvisms
Komunikācija notiek vairumā gadījumu emocionālā līmenī, lai arī risinām intelektuālus jautājumus. Ja emocijas ir “aizķērušās”, tas nobloķē arī sadarbību, attiecības. Emocionālā Intelekta metodes, kas ļauj komunikācijā ņemt vērā emocionālo faktorus un izmantot pozitīvi savā labā un attiecību uzlabošanai.

– Pozitīvāks kolektīvs, efektīvāks darbs
Emocijas ir kā vīruss. Vai nu tās spēcina kolektīvus, vai nogurdina. Kolektīvu vienošanās ir uzticēšanās, atvērtības emociju līmenī. Ir metodes, kā atvērtību un uzticēšanos savā starpā var veicināt un veidot to noturību ilgtermiņā.

– Pozitīvisms pārmaiņās
Mācīšanās, izmaiņas nāk līdz ar neziņu, nedrošību, jauniem izaicinājumiem, kas daudziem cilvēkiem asociējies ar “sāpīgiem, riskantiem” procesiem. Emocionālā Intelekta metodes dod iespēju pārmaiņas pieņemt ar pozitīvismu, iedvesmu, atrodot gan racionālo, gan emocionālo graudu to pieņemšanai un izmantošanai gan savā, gan uzņēmuma labā.

Augsta Emocionālā Intelekta 32h programma:

– Ievads Augsta Emocionālā Intelekta prasmēs.
Šis kurss skar visus 4 augsta emocionālā intelekta posmus un dod iespēju cilvēkiem apgūt prasmes visos līmeņos turpināt sevi individuāli attīstīt. Rekomendējas sākt uzņēmumos šādas mācības dot uzņēmumu vadītājiem, personāla daļas speciālistiem, jo ne tikai dod iespēju pašiem uzlabot savu dzīves kvalitāti, bet dod iespējas saprast kā strādāt kā vadītājiem, palīdzēt efektivizēt sadarbības, motivētības, well-being procesus kolektīvā.

PIETEIKUMIEM VAI JAUTĀJUMIEM:
Mob.tel: +371 29180005